Co se přihodilo :-)

Signaly.cz kupují Google

1. 4. 2009 9:43
Rubrika: Pro zasmání

Nebývá tomu na internetu často, aby malý hráč kupoval velkého. Avšak přesně tohle se nyní děje. Jak nepřímo potvrdil Doc. Ing. PhDr. HejTi, CSc. (který si přeje zůstat v anonymitě), sdružení Singaly.cz, o. s. kupuje světového giganta v oblasti internetových služeb. A není jím nikdo menší než firma Google.
Ačkoliv je informací velmi málo, podařilo se nám kontaktovat člena týmu, skrývajícího se pod přezdívkou Herver. Ten osvětlil důvody koupě a přínosy pro uživatele:


„Vývoj Google v poslední době, na rozdíl od vývoje Signaly.cz, poněkud ustal. Služby zůstávají ve stádiu beta verze, vyhledávání trvá někdy i 0,3s a celkový vzhled se stále drží zastaralé bílé barvy. Rozhodli jsme se proto nasadit naše zkušené programátory a první výsledky jsou již vidět i zde, na signálech. Například vylepšení reklamního systému AdSense dovolilo jeho nasazení na významném křesťanském komunitním serveru (aby se nejednalo o reklamu na www.signaly.cz, jméno neuvádíme). Z pohledu Google bude jistě nejvyšším přínosem rozsáhlá základna specificky zaměřených uživatelů, přístup k nejmodernějším technologiím tvorby blogu a hlavně finanční jistota. Pro stávající uživatele Signaly.cz se toho vzhledem k morální zastaralosti firmy Google moc nezmění. Snad jen z počátku by mohlo být pozorované jisté malé zpomalení, zapříčiněné nutnosti překopírovat data emailových schránek z omezeného úložného prostoru Google na vlastní servery.“


Vše nasvědčuje tomu, že ke sloučení dojde již dnes, 1. 4. 2009.

Sdílet

Komentáře

Patrik Krupička (SirPesZ) PhDr. se píše před Ing. CSc taky získat určitě nemoh. Z toho jsem poznal, že je to Apríl.

Eleeshebat Sir: doufám, že nám zítra nezmizí tvoje hezoulinká fotečka....

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio